Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr procesoru

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jaký byste doporučili procesor, pro hraní her cenou do 15 000,-. Četl jsem několik článků o AMD Ryzen 7 1800X, ale zase si myslím že výkonově mají určitě nějaké Intely navrch.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Tak tyhle bláboly si nech, hochu neslušný, na "zive". Jinak pro ostatní viz prvý nepovedený pokus o flame a pak, pochopitelně pod jiným nickem, jak u nevychovanců obvyklé, druhý a "povedenější" pokus o flame.
Že se Ryzen opravdu povedl, neslušný hošánku, to potvrzují "slevy" CPU od Intelu. Stačí porovnat s ceníky z ledna.

Ryzen 7 1800X na hry opravdu nepotřebuješ na ně ti stačí i i7 a dlouho stačit bude.Jinak desky samej problém včera jsem sledoval stream kde měli R7 1700 s Asus Prime X370,GTX1080 Asus, no a spustli Bat 1 chvilku to jelo pak restart dali RAM na 2400MHz a to samý až na základní frekvenci to jelo normálně.Jediný RAM co jedou OK jsou jenom s chipem Samsung snad,takže prkna až druhá revize raději až někdy bude.

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jaký byste doporučili procesor, pro hraní her cenou do 15 000,-

TiP ~ Na hrani do 15 000 je jasna volba '13 900Kc" Intel i7@7700K, s odemcenym nasobicem, ma vykon na hodne dlouho dopredu, jeho 4C/8T nema problém uzivit jak [VR] masinu, tak herni 4K PC, rendovani etc ..
* Diky jeho 8 Thread, bude mit nahoru i o proti CPU typu Intel@i5, i v budoucich né jen hrach s podporou MC/TCores .

+ 1 ;-)
* Voilà, 1800X jsou vyhozeny penize do popelncie, levnejsi model jde OC na jeho uroven vyroku zcela zdarma (usetrene tisice), na vyko MH je vic jak dostatecny RyzenR@5, kdo to mysli vazne na delsi dodu s Ryzen@R7, pocka na Ryzen Refresh + confortnejsi zakladni desky.