Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pôjde mi na počítači GTA 5?

Zdravím nevyznám sa do počítačov, myslíte, že by mi šlo (a nesekalo!) GTA 5 aspoň na najnižších graf. nastaveniach ak mám takýto procesor: Intel(R) Pentium(R) CPU G3260 @ 3.30GHz?
Minimum pre GTA 5 je vraj: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz. Podľa skenu z www.systemrequirementslab.com mám 21.% percentil toho čo potrebujem, čo je dosť málo. Neviem sa rozhodnúť. Ostatné parametre mám v poriadku. Dám vám čokoládu ak mi poradíte :D. Ale nie veď ďakujem za radu.

pardón. som sa tomu venoval niekoľko hodín, že som miesto grafiky skopíroval názov cpu...grafika je GeForce GTX 750 Ti. Podľa jednej stránky, ktorá sa tomu venuje je to dobrá grafika. Ale po tom ako mi nejde už ani GTA IV o tom dosť pochybujem. Icepower32, ak ma mieniš urážať za to, že myslím aj na viac vecí ako na jednu, tak si to nechaj a vypadni kdesi preč nepotrebujem tvoje rady sedlácke dedinské.

1) kdybys dal dotaz do správné poradny hry.poradna.net, jistě bys narazil na tento malý topic: http://hry.poradna.net/q/view/37126-jak-popsat-pro blem-se-hrou , abychom se tu nemuseli pořád vyptávat, když v dotazu uvedeš jen procesor..
2) nejsem vesničan
3) 750ti není špatná karta
4) GTA IV bylo a je mizerně optimalizované (což řešily z části opravné patche), na druhou stranu, GTA V je jiná káva. Perfektně optimalizovaná hra, se kterou nemají problém i slabší sestavy
5) pokud máš alespoň 6 gb ram, tak bych se nebál GTA V koupit a hrát na nějaké rozumné nastavení