Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 - prohlížeč fotografií - bílé pruhy

Zdravím potřeboval bych prosím poradit:

mám PC: i7 3770K, 8GB RAM, GTX 660Ti, SSD Samsung 850 EVO 256GB, 1 TB WD HDD.

V současné době se mi občas stává, že při zapnutém Aeru při maximalizaci okna prohlížeče fotografií se v dolním ovládacím panelu objeví bílé pruhy (viz screen). Musím to několikrát znovu maximalizovat a pak zmizí. Pokud Aero vypnu, toto se neděje nikdy (Aero chci používat).

Nevíte čím by to mohlo být, případně jak to odstranit?

Mnohokrát děkuji.

[prohl.png]

Voči prvému obrázku sa to dosť líši. Toto je tzv nedokreslenie. To prvé môže byť kadečo. Prejavuje sa to len v tom prezerači obrázkov? Ako dlho to pozoruješ? Dá sa nájsť súvislosť s nejakou inštaláciou, aktualizáciou?

monitor zobrazuje jen to, co do něj posílá grafika, sám nemá na obraz vliv.

tobě se špatně nezobrazují náhodné plochy obrazu (to by byla hw chyba grafiky), ale některé objekty, to je problém s ovladači.
ms aplikace občas používají interní grafické ojebávky v zobrazení, tomu může pomoct jiná verze ovladačů, nebo odkazovaná změna hw akcelerace zobrazení.

Tak ovladač grafiky jsem tam dal úplně původní z CD, který vždycky fungoval, ale bohužel stále k tomu nedokreslení dochází. Zajímavé, že při nastavení Full HD rozlišení se to již vůbec neděje. Nemůže za to GPU samotná? Zkoušel jsem to zapojit i na integrovanou GPU (HD 4000), našlo si to ovladač, ale měl jsem pak černou obrazovku, takže jsem to nemohl vyzkoušet na integrovaný.

Případně nešlo by nějak "přeinstalovat" ten prohlížeč? Přeinstalovávat Win se mi kvůli tomu nechce.

zkus zapnout klasické schema, ne-aero. a restart.

- k instalaci základního ovladače desky jsi nenapsal nic,
- typ základní desky chybí, vůbec sis nevšiml, že nějakou máš. ta instalace ovladačů musela vypadat.
- o omezení hw akcelerace taky nic,
- druhá grafika se ti doinstalovala "automaticky" od ms, bez správného ovladače od výrobce,
- když máš černou obrazovku neumíš se na ten krám připojit z jiného pc v síti, nevíš jestli se to rozjelo.

že někdo neumí instalovat ovladače tu bylo teprv 1000x, chceš po tisící napsat postup?