Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zas a znovu, PC nenabehne

Zdravim, ve zkratce asi pred 2 mesici mi zaclo blbnut stare PC, obcas se nenabehlo, jen vetraky se tocili. Az treba po dnu se sam od sebe zapnul. V servisu mi rekli ze je vada v jednom ze dvou DIMM slotu, cize vada na MB.

Jelikoz jsem mel PC stare asi 5let, chtěl jsem kupovat nove komponenty tak i tak.

No dnes mi prisla nova MB MSI 970 GAMING s procesorem fx-8350.

Vse jsem zapojil ale po zapnuti PC furt ten stejny problem, vetraky se toci ale nic vic, na monitoru nic nenabehne (no signal). Konektory zkontrolovane a zapojene.

CPU - fx-8350
MB - MSI 970 GAMING
GPU - Sapphire Radeon 7770HD
zdroj corsair 430W
2x4 RAM Kingston HyperX DDR3
Samsung SSD 250GB, 1TB HDD

Odzkouseny funkcni zdroj a bylo to nejspise tim, ted jede bez problemu cca 4h, sice bez zateze ale jede, start i bootovani v normalu.
Dekuji ti za radu, bez toho by jsem se nejspis tolik neangazoval na sehnani overeneho funkcniho zdroje.
Jenze to by nebylo jen tak ze, pri dopojovani vsech konektoru jsem zjistil, ze mi nefunguje net. Resp RJ45, ktera je zapojena ani neproblikne, jako tomu bylo ptedtim. Kabel na kterem je tato RJ45 je zapojena v routeru, pritom WiFi mi na vsech zarizenich funguje. Kabely u routeru jsem nijak neprehazoval.