Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak sledovat aktivitu v domácí síti ?

Dobrý den , rád bych měl doma pod kontrolou přístup na internetové stránky z počítačů či mobilů.
Jde to nějak sledovat aníž bych musel instalovat sledovací programy na zařízení ?

Příklad . Máme wifi na které běží počítače , mobily , tablety . Chtěl bych zjistit na jaké stránky se v této síti přistupuje , jak na to ?

Děkuji

To přímo v routeru nezjistíš. Musel by sis udělat něco jako...nebo přímo captive portál nebo koupit "úžasnolepý" Mikrotik, který zastává funkci "čipnuté Ochcávky, vole...nejlepšího auta na světě" na který ovšem potřebuješ odporně odborné školení, abys to tam nastavil. A jestli ti bude někdo (víme kdo) tvrdit, že to nastaví i lama, tak mu nevěř.:-)

A nebo to jsou běžní uživatelé, kteří nemají potřebu ani náladu se to učit!!! Dokážeš pochopit, že cca 90% lidí si tu "krabičku" zapojí a chtějí, aby fungovala?
Jo, mám pár...doslova...Mikrotiků. Nastavuji je přes Winbox, ale není to moje hlavní zaměstnání, tedy nedělám do dnes a denně jako třeba ty, velkomožný :-) Umíš vůbec něco jiného než se rýpat v sítích a do lidí? :-)

Ten opendns sem nezkoušel, ale mohl by částečně fungovat.
DNS změň pak v routeru nebo na zařízeních. Když dáš na routeru, nevíš, kdo přímo šel na jakou stránku. Když opendns nebude mít tu doménu, nevíš nic.
Pokud nemáš statickou ip, tak ještě zkušit nastavit DDNS, kde stejně můžeš ztroskotat, páč to k tobě stejně neproleze.

Vykoušej a můžeš dát vědět. Imho. je nej to chytat na routeru. (PS. už mám v plánu pořídit taky Mikrotika, nebo ve stejný ceně cisco (ale předpokladám, že toho bude umět míň), v těch klasických můžu leda prd:))

Fairplay: Když chceš píchnout a fungovat, tak to umí už každej. Pokud chceš vychytávky, tak musíš vynaložit trochu úsilí a něco se naučit.