Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s procesorom.

Dobrý deň mam problém s procesorom. Kúpil som si procesor AMD Athlon II X2 235e. Problém je v tom že ked ten procesor dám do dosky tak pc sa nezapne a len pípa. Nenačíta ani uvodnú obrazovku ani bios menu. Názov zakladnej dosky. Gigabyte GA-M68MT-S2P v3.0. Socket AM3 a procesor ktorý som kúpil má am2+ a AM3. Viete mi prosim poradiť prečo ho doska nechce zobrať? Dakujem za odpovede.

Je zvláštní, že procesor Athlon II X2 250u není ve specifikacích podpory a funguje a ten, který tam je tak nejede.
Už mě nic nenapadá, snad jen zkusit jiný zdroj. Třeba ještě někoho napadne jak to vyřešit.

Jinak za mě. Ten upgrade ti zase toho výkonu moc nepřidá. Dal bych tam nějaký Phenom II X6 1100T nebo Phenom II X4 980 a nechal sestavu dožít...