Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC Sestava do 20 000,-?

Dobrý den potřebuju poradit ohledně PC sestavy (včetně pasty na processor, kabely a case, ale zase bez monitoru, repráků ), protože se bojím že něco koupím, sestavím a nebude to fungovat :/
Nejlépe aby tam byl procesor od Intelu, ale hlavně grafárnu od nVidie (kvůli ShadowPlayi) - počítač bude určen na hry =)

Děkuju všem za názor =)

Takhle to mám nějak vytvořený:
Procesor: Intel Core i5-7400
Deska: MSI B250M MORTAR - Intel B250
RAM: Crucial Ballistix Sport LT 8GB (2x4GB) DDR4 2400
HDD: WD Blue EX - 1TB
Zdroj: Seasonic S12II-520 520W
Skříň: Zalman Z1, černá
Kabel na napájení
Grafika: MSI GeForce GTX 1060 ARMOR 3G OCV1, 3GB GDDR5
Chladič: SilentiumPC Spartan 3 LT HE1012
Monitor: Samsung S24F350 - LED monitor 24"
Celkově to vyjde na 23 635Kč (ty 3635 Kč, ty jako v záloze ještě mám)

Jinak hádám, že když si to nechám u nich postavit tak, tam pastu a ovladače dají ne?
Takhle by to šlo? =)

Proti návrh s trochu větším herním výkonem

# S vetsim vykonem ? Urcite né hernim, prosím te, mas ten AMD Ryzen 5 doma, tak hlavne neríkej ze je ten "Rízek" vykonejsí po herní stránce jak i5@7xx, protoze az na pár her co spocítam na prstech jedné ruky není, jeste k tomu 4 srdcovy R5@1500X, ktery na v [Mhead] podava vysledek jak 8 modulova Vishera AMD FX@8..
* Kde aby Ryzen5 dohnal I5@7xx, by muzel byt s nejakou slabsi GKartou, lepsi UPgrade grafiky, bude mit Intel vetsi naskok, kde ten rozdil je mezi 15-30 FPS dle hry..

Podívej se laskavě co si dotyčný sesmolil za Intel sestavu!
(nejpomalejší i5 + nejméně výkonou nV 1060, R5 + RX 480 je jako levný herní střed třída dostačující a navíc pro další nové hry prostě výhodnější nežli starší čtyř jádrový Intel který už pomalu končí)
Takže u AMD je herní celkový výkon prostě vyšší ať se vám to líbí nebo ne!
Jinak jde návrh, a jestli si pořídí to či ono je mi u prdele, jsou to jeho prachy.
Nemusíš psát, že si musí počkat až až.... to je tady na denním pořádku už půl roku a asi podle vás ještě další pár let je třeba čekat.

Za mě jo osobně bych si teda připlatil za 6GB verzi GPU,zdroj stači i ta 430W v pohodě.Ryzen máš 4/8 lepší na vícevláknový hry co budou.Asi tak projeď si komenty po netu ohledně Ryzenu a udělej si názor sám i na CZC někdo chválí jinej ne,za mě je to nevyladěný a osobně půjdu raději do i7 než Ryzenu tak jak je dneska.(vydávaj se nový BIOSi co to pomalu dávaj do pořádku,otázka jestli si pak seš schopnej to upgradovat sám,nebo budeš lítat do obchodu ať ti to za poplatek aktualizujou to AM4 prkno.)