Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kalkulačka s wifi ?

Dobrý den, nedávno jsem viděl snad na Alze nabídku, kde jsem viděl něco jako kalkulačku s možností připojení na internet, tedy mobil který vypadá jak kalkukačka ? Slyšel o tom někdo něco ? Prosil bych přímo odkaz na něco takového, nemůžu to dohledat, moc děkuji.

Koukám, že máte vlastní zkušenost.
Co se týče kalkulačky mám na mysli nový trik pro studenty... Kalkulačka, kterou mít oproti mobilům smějí, ale toto zařízení se již dost mobilu podobá, přesto design zůstává u tý kalkulačky, aby to nebylo rozeznatelné.