Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno FF 53: nefungují videa na aktualne.cz

Firefox 53 (předtím 52.0.* taky) mi nedokáže spustit videa na serveru Aktuálně.cz, např. https://video.aktualne.cz/dvtv/draha-data-cesi-umi -nadavat-o-slevu-si-nerekneme-na-vlade-js/r~e8499c 0625e511e7a70b002590604f2e/

Zapnutý AdBlock + Ghostery. Ovšem nefunguje to ani při restartu FF v nouzovém režimu, bez doplňků (Shift při spuštění). V MSIE 11 se to po chvíli načte, než se dokončí "telemetrování" devíti trackery.

Jestli to nesouvisí s tím, že od FF52 nefungují mnohé zásuvné moduly.

Jak to máte ve FF vy?

Seznam ma ted dve: Seznam zpravy a Stream.cz, nejelo to vcera na ESR Firefoxu s aktualizovanym AdBlockem Plus jen na Stream.cz, tak jsem ho otcovi prehodil na uBlock Origin a hned to fungovat zacalo. Sam uz jsem s podobnych duvodu, ze AdBlock Plus se nejak eeeal (nejak moc casto pouzivam to sluvko, kterym se rozumi i vymesovani, tak snad takto lepsi), presel na uBlock Origin pred 14 dny a za me teda zdejsi propagatori uBlocku meli pravdu, je momentalne lepsi.

Tak tohle je zajímavé.

Pokud nechám na PC stejnou stránku načíst v "mobilní verzi" nebo "tabletové verzi", video se normálně spustí a přehrává. Url adresa je úplně stejná.

Přepínání aktualne.cz je úplně dole na stránce.

Čím tohle může být? Že by pro "plnou" verzi měli jiný přehrávač?