Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnova dat na sdíleném disku

Zdravím, mám pomerne nepříjemný problem. Kopírovala jsem v práci dokumenty mezi dvemi složkami na sdíleném disku, ale kopírování se nezdařilo a po vystornovani cele akce, jsem chtěla již prekopirovanou složku, ktera nebyla úplná, vymazat. Většina dat se mi vsak vymazala z obou složek a nemohu je najít ani v kosi. Da se to nějak obnovit nebo je potreba IT specialistů? Děkuji!

K tomu je ideální tzv. doménový koš, kdy se smazaná data na sdíleném disku schovají do koše a jednoduše jdou obnovit.
To, co jsi idělala asi nebylo tak, jak popisuješ. Data se při smazání z jedné složky samy nemažou z druhé složky! Budeš muset požádat IT, aby obnovilo data ze zálohy, obnovování dat na sdílených složkách, kde pracuje víc lidí a volné místo se neustále přepisuje moc šancí nedávám.