Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 5.1 reproduktory (nehrajou 2 boční)

Zdravím
Chtěl bych pomoct dneska jsem vytáhnul zhruba 3-4 roky starý 5.1 reproduktory značky Creative inspire p8500 ale nehrajou mi 2 bocni reproduktory dohromady jich je 5 + subwoofer. Jde vnich akorad slyset lehkej sum coz podle me znamena ze se daj jeste nejak nastavit ale netusim jak. Btw ( pouzivam v pc realtek audio ) viz. screen 8Rpa .
Děkuji za každou radu jak to opravit.

jak jsem zde posilal obrazek mam je tak nastavene kdyby jses podíval a hrajou mi jen když je nastavim na 7.1 jako zadní ale jen v testu kdyz je chci aby hrali treba u hudby tak ne ale kdyz to nastavim na 5.1 tak nehrajou jen predni stredovej a subwoofer nic vic

A jak uz jsem ti psal, na tom obrazku je vysvicena cerna dira, coz jsou zadni postranni repraky, bocni by meli byt v modre (pokud to teda nemas jinak nez je obvykle). To ze si zaskrtnes bocni nic neznamena, jen se bude signal "posilat" do te modre diry kde nemas nic zapojene a do cerne (kde mas cosi zapojeno, predpokladam ze ty bocni) nepujde nic.

Takze bud si odklikni bocni a zatrhni zadni, nebo to co mas v cerne dire zkus prepojit do modre, ale pak bude zvuk asi trochu divny.