Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nespustí se poštovní klient "The Bat!"

Ahoj, píše mi neslyšící kámoška, že se jí nespustí The Bat! (Home edition v 4.014). Že prý se nevytvoří složka s poštou. Poslala mi obrázek
[http://pc.poradna.net/file/view/28708-bat-vera-png  ]
Ale já jí stejně nedovedu poradit, jelikož už asi 15 let používám Thunderbird. Radil jsem jen všeobecně, zkusit restart počítače a to prý udělala několikrát. Přihlášena pod jiným účtem, než obvykle, na počítači také není.
Nevíte někdo co s tím? Nasměruji ji na toto vlákno. Předpokládám, že vám zodpoví i případné dotazy.

"The Bat" nedokáže vytvoriť pracovný adresár F:\Posta\

Možné príčiny:
1. Asi neexistuje disk F:\
2. Je tiež možné že priečinok F:\Posta\ je chránený proti zápisu

Ako z toho von?
- v nastaveniach "The Bat" nastaviť správne cestu k pracovnému adresáru, alebo vytvoriť NOVÝ pracovný adresár - najlepšie na disku C:\Posta\ , alebo hocikam na disku C:\

===

Najjednoduchším a najrýchlejším riešením však bude OBNOVENIE SYSTÉMU k dátumu, kedy to bolo všetko ešte funkčné:

[http://imgbank.cz/images/2017/04/22/Windows_obnova  .jpg]

Tak jsem zjistila, že The Bat není poškozený, akorát PC nedokáže "vidět" na složku F, ve které je to umístěno.
je to domácí síť dvou počítačů s několika externími disky.
Ani z druhého počítače není možno na F vidět.
Netuším, jak jej mám znovu zapojit, když neznám přístupové heslo.