Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Framework 3.5 error

Zdravím. Snažím se rozchodit hru RUST a při její spuštění přes steam mi to spustí instalaci FW 3.5, ale s chybou. viz obrázek.
[http://image.prntscr.com/image/55f20c32dd4a4145a49 a0eb64dc08dca.png]
Hledal jsem na internetu nějaké příkazy, kterýma by to mělo jít opravit, ale neuspěl jsem. Nevíte nějaký osvědčený způsob jak to rozjet ?

Já s tím taky bojoval. Všechny frameworky byly od verze 4 nainstalované a přesto některý soft (ProgDVB) trval na frameworku 2 a 3.5. Zaboha nešel nainstalovat. Vždy byl odkaz na Windows Update i když jsem stáhnul full instalaci. Nakonec jsem W8.1 nainstaloval znova a hned zkraje přes "programy a funkce" framework 2.0 ručně doinstaloval. Není součástí základní instalace.