Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 10 - dvd romka

Zdravím,mám problém ve windows 10 s dvd romkou, po vložení cdéčka mi napíše chybu I:/ neplatný adresář , když dvd romku odstraním z hardware a restartuji pc tak první cdéčko se načte a od druhého už to hází chybu neplatného adresáře, nesetkal se někdo s tím ?

díky za odpovědi

1. Odinštalujte DVD zo systému
2. Vypnite počítač
3. Odpojte DVD od zdroja a základnej dosky
4. Spustite počítač
=
5. Vypnite počítač
6. Pripojte DVD k zdroju a základnej doske
4. Spustite počítač

Windows nájde nové zariadenie a nainštaluje k nemu potrebné ovládače. Zahlási pripravenosť nového hardvéru k použitiu. DVD by malo byť funkčné.