Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bitová kopie-jiný PC.

Dobrý den. Pokud mám bitovou kopii W7 na druhém disku v novém PC a ten připojím do jiného PC a na nabootovaný disk C tuto kopii nainstaluju, poběží ten druhý PC? Ptám se proto, že moje nová sestava úplně nepodporuje W7 (nejdou aktualizace). Na tom druhém PC bych W7 aktualizoval, udělal novou kopii a nainstaloval zpět do nového PC. Půjde to nebo je to blbost? Děkuji za odpověď. :beer:

Zápisy v mbr/gpt, bootmanažéri, Registroch o HW, ovladačoch, presná veľkosť v bitoch pôvodného systémového oddielu ti to z bitovej kópie nedovolia.

Nasleduje okamžitá "Modrá smrť" ak by si recovery vykonal.

Image, klon pevného disku vykonaný cestou: EaseUS Todo Backup Workstation by si mal poradiť v prípade, ak mu podsunieš správne ovladače z druhého/nového HW počas obnovy.