Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Malý takt procesoru

Zdravím všechny, u mého pc došlo k prudkému propadu výkonu, podle CPU-Z, a i BIOSu jsem zjistil že procesor i-5 6600k jede jen na 0,8 GHz, má mít 3,5GHz. Hodnoty napájení vypadají v pořádku, jinak vše jede. Myslíte že je v háji?

# Zacni obnovenim hodnot v BIOSe..
* V BIOSe je psan jaky TAKT (--GHz) ? RAM jsou n a jaké frekvenci (--MHz) ?

TiP ~ Na nekterych zakladni deskach, je tlacitko 'Slow-Mode', které drzi takty pod dejme tomu 1.5Ghz, nic takového na zakladni desce nemas ?
* Nejsi zde poprvé, aby jsi nevedl, ze i deti zde dokazou alespon popsat, z ceho se jejich PC sklada, nez z dotazu delat hadanky 'Uhadni co mam v PC'..

Dík za odkaz, vypnul jsem tu kravinu, upravil napájení v ovl. panelech a zatím to jede, zkusil jsem benchmark 3DMARKu, teploty kolem 4O, uvidím, když tak procák i deska jsou ještě rok v záruce. Ale je zvláštní že to proběhlo taky po aktualizaci Win10 jako u Redmarxe a taky jsem do ničeho nedrbal.