Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB na virtuální COM

Zdravím všechny, poradí mi někdo, zda je možné z USB udělat virtuální COM port? Mám program na diagnostiku který komunikuje přes COM port nikoliv přes USB a chtěl bych k němu připojit USB kabel přes nějaký virtuální COM port? Je to nějak možné? Děkuji.

Je to možné... dôležitá informácia však bude až prezradíš, čo bude na druhom konci toho usb kábla zapojené, aký čip to zariadenie obsahuje...atď.
A samozrejme, je potrebné nainštalovať pre konkrétne zariadenie správny ovládač - až potom to bude fungovať.