Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční ntb

Zdravím, dostal se mi do rukou ntb, s tím, že ho majitel už 3 roky nepoužil protože je podle něj nefunkční, ale jestli bych ho mohl opravit, byl by vděčný. Je to ntb eMachines E442 a problém je ten, že když se zapne, rozsvítí se kontrolky a power button, rozjedou se větráky, ale po chvíli se větráky zase vypnou a nic se neděje. Je to už neopravitelné nebo se s tím dá něco dělat?

Aj ked v podstate s jezkom suhlasim, dorucil mi kamarat podobnneho pacienta.

Problem bola totalne nefunkcna baterka, ktora asi skratovala, ale nesla dobrovolne ani vybrat.
Baterka (chemickym procesom) za roky "opuchla", takze nesla ani mechanicky vybrat. Len super nasilim (ale bol to risk: zahodim stary notebook, alebo sa o to pokusim)

Baterku som vybral ale s poskodenim futralu a napodiv NB nabehol. Teda ciastocne (BIOS), disk nekomunikoval.