Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přenos dat

Potřebuji přenést veškerá data z jednoho počítače do druhého. Je lepší převést na externí disk nebo propojit počítače mezi sebou? Nemůže u druhé verze dojít k tomu, že by došlo k neúplnému převodu?

i notebuk může mít lehko demontovatelný disk.
buď sám zvládneš šroubovákem spodní kryt, nebo si najdeš návodek na disassembly toho krámu na youtube.
disk se pak dá přidat do stoláku, má stejné sata konektory.

propojit počítače mezi sebou

jistě že to jde taky, vždyť jsou spojené přes router.
disk druhého pc se dá přimapovat, bohužel toto je nad síly většiny uživatelů:

net use x: \\ip.druhého.pc\c$ /user:admin_účet_2.pc jeho_heslo