Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC "nevidí" na jeden z nainstalovaných interních disků. Co s tím?

Zdravím všechny a obracím se na vás s prosbou o pomoc.
Zemřel mi manžel, v pátek pohřeb - a nestačil mi vysvětlit, jak mám řešit některé problémy s technikou. Ve stolním počítači mi 19. dubna přestaly fungovat dva disky v něm uložené (disků je v něm více). Ostatní fungují. V jednom (nyní nefungujícím) disku mám poštovního klienta s důležitým obsahem, s adresářem atd. Doma máme sestavenou domácí síť, manžel mne již před časem varoval, že nic nemám rozpojovat, že to nedám už dohromady. Jsou tam naše společné pracovní věci, o které nesmím přijít, protože pokračuji v jeho práci. Tak se bojím sama cokoliv dělat, nejsem technický typ. Pomůže mi někdo radami, co dělat, aby PC na ten disk zase "viděl"? Pokud možno prosím podrobně, nejsem technicky zdatná a jsme tu sama. Předem děkuji za rady.

To je pokračování? Jestli v tom počítači jsou ty disky přítomné se zjistí pohledem do správy disků.
Spustit: diskmgmt.msc a vložit někam obrázek. Návod je tady:
http://pc.poradna.net/a/view/307877-jak-ulozit-obs ah-obrazovky

Mají doma sesíťované počítače a "pošta" je na jiném, než na jejím, přičemž tam je zaheslováno

Tohle teda neplatí?

Jestli znáte údaje pro přístup, dá se na poštu dostat přes webové rozhraní.