Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samovolně odpojuje skype

Dobry den mam problém ze skypem samovolně se mi odpojuje a znova se připojí

jakmile se připojí můj kamarád na skype hnet se mi začíná s pomalovat načítaní stránek dlouho trvá odezva

pak to dá dvě hodinu klid a jede to bes problému jak má a pak začnou problémy

samovolně se odpojí skype vypadato takto http://obrazek.top/images/2017/04/23/Beznazvubngfh fh.jpg a pokouší se připojit se spatky

další co se stane přestanou fungovat veškeré stránky a vypadá to takto 20578160648699760017.jpg když se skype pokouší připojit

když kompletně odpojím skype s znova ho otevřu tak se už ani nepřipojím a ukáže-se toto 84670522674209406350.jpg

zde mam aktu-lani programy zde 40734435445425639777.jpg

mis-lem sem si že mam v počítači vím tak sem udělal kontrolu programu tech-no

Malwarebytes Anti-Malware
adwcleaner_6.044
esetonlinescanner_csy
Microsoft Safety Scanner
všechní programy našli 0 hrozeb

tito problémy dělají od té doby co má můj kamarád novy počítač když mněl ten Stary to to vůbec nedělalo toto
pokut kamarád ňení připojeni tak problémy zmiznou muže to bit že má kamarád zavirováni pokut to muže byt že můj kamarád ma zavirovaný tak potěš pambuch a divím se že sem od-něho ještě nic nechytil.

pomůže ťe mně to vyřešit děkuji.

Já sem skoušel ten avast odinstalovat a jen sem celí týden bez avastu a stejnák to udělalo v když sem mněl zapnuti Windows decenfer
kdyby se to odpojilo a po minutě znova připojilo tak to řešit nebudu

dokonce sem zjistil že mně něgdno vyměnil fotku na skype i když sem si sám neměnil

zde je ta chyba. [img=/file/view/28718-ghukjguljkghul-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/28718-ghukjguljkgh ul-jpg[/img]

Bezne se mi to nestava, ale mam trochu problemy s chapanim tebou psaneho textu.
Jestli jsem to spravne pochopil, mas rozdrbany Win (asi spolecne s kamaradem) a blbne ti pripojeni k netu (viz ten browser a Skype).
Co treba nabootovat nejaky live Linux a zkusit fungovat pod nim? Pokud bude vse ok, muzes resit ten zacerveny Win (asi nejjednodussi pro tebe bude preinstalace)...

Ten live Linux sem ještě neskoušel

podle Gogle mně vyjelo but je počítač zavirováni a nebo mam pomalí internet ale internet mam dočasně rychli

našel sen na netu jaké další kontrola ofine tak uvidíme jestli to něco najde
dam pak vědět.