Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobile Strike (Android): smazání uložené pozice

Ahoj poradňáci,

potřeboval bych smazat uloženou pozici ve hře Mobile Strike, popř. vědět jak obecně smazat uložené pozice u nainstalovaných aplikací. V nastavení, nainstalované aplikace jsem si vyhledal hru Mobile Strike, dal smazat data a pak odinstaloval hru, ale jakmile ji nainstaluji znovu, načte se uložená pozice. Kde tuto uloženou pozici najdu nebo jak ji smažu? Poradí prosím někdo? S Androidem nejsem moc kamarád.

Kdyz smazes data te hry, tak smazes i ulozenou pozici, ale je to Android, takze se nedivim, ze to nefunguje.

Obecne muze byt kdekoli, kam hra dokaze zapsat, nejcasteji byva ve slozce data a v podslozce te aplikace, ale tam muze zapsat jen ta aplikace a bez rootu se tam nedostanes nebo muze byt na sd-karte ve slozce te aplikace, tam bys ji mel byt schopen odmazat.

Omlouvám se, že píšu tak opožděně, ale musel jsem na 14 dní odjet pryč.

MM: Ne, taková možnost tam není.

Redmarx: To máš pravdu, smazat data nefunguje. Složku s hrou jsem taky hledal ale asi nejsem tak zdatný, tak jsem ji nenašel. Některé složky jsou pojmenované třeba podle názvu aplikace, tahle hra ne.

Dwane Dibbley: Ano, je to onlinovka a máš pravdu, s největší pravděpodobností budou savy někde na serveru. Předpokládám, že z toho serveru to nesmažu.

Jak jsem psal nejsem moc kamarád s androidem, jak to myslíš odhlaš se? Přímo ve hře jsem žádný účet nezadával, nejsem si jistý ale asi to bude vázáno na účet Google v mobilu, je to možné? Možná by pomohlo vytvořit nový účet Google v mobilu a zkusit hru znovu spustit, půjde pak ten druhý účet z mobilu smazat aniž bych musel použít tovární nastavení? Ano, vím, že herní je vedle. Jestli to mělo být tam, tak se omlouvám. Vím, že se ptám na konkrétní hru, ale myslel jsem to i obecně.