Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno VOIP Odorik neni pred krachem?

Chci se zeptat, pouzivam od Odorika VOIP s pridelenym verejnym telefonnim cislem. Od patku mi to nefunguje (chyba registrace SIP), neda se nikam dovolat, na email na podpore take nereagujou, kontaktni formular nic. Pritom web jim jede a nikde na internetu ani zminka o tom, ze by zkrachovali.

Nepouziva to tu nekdo a nemel by informaci co se deje?

Rikal jsem si, ze mala firma, ze o vikendu nemakaji, ale kdyby jen spadli servery, tak uz by to museli nahodit.

Mel jsem u nich kredit 100Kc, takze pokud koncej, tak se vcelku nic nedeje, ale mrzelo by me to.

Prosim uzavrit.

Oni mi totiz odpovidali do pul hodiny.

Jednalo se o to, ze jsem spatne zadaval heslo a vypadnul mi kabel.

Sluzbu teda rusim a na VOIP kaslu, kdysi jsem byl u Vox802 a Voocallu, podpora tragicka, vidim, ze u Odoriku to neni jinak, dal uz experimentovat nebudu.

Heslo je stale stejne uz nekolik let, zadnej kabel vypadlej neni. Do patku to fungovalo, nic jsem nemenil.

Zmineny email mi doted neprisel, ale mam tam zadany email od Seznamu, takze se nehodlam hadat, opravdu ho poslat mohli.

Proste si trvaji na svem, ze u nich OK a ja trvam na tom, ze u me OK. Spokojenym zakaznikem jsem byl do tohoto problemu take, ted jsem nespokojenym zakaznikem, ale jakmile sluzbu zrusim, tak uz budu zase spokojeny, jen uz nebudu zakaznik. To je cele, klidne to zamkni, ja to povazuju za uzavrene. Dik.