Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava graficke karty

Ahoj vsem ,
tak sem nakonec odzkousel na jinem PC i nekolika zdrojich GTX 560 Ti, a nikde nefunguje, jen cuknou vetracky.. Hadam ze se porouchala kvuli nekvalitnimu zdroji, tudiz asi kvuli me..

Takze asi odeslo napajeni grafiky..

K dotazu, je zde nekdo kdo ma zkusenosti s opravama, dela to jako konicek, a byl by ochotny za nejakou lidskou sumu ji opravit?

Kdo to dela uz vi co a jak a je to pro nej rutina.

Do servisu ji davat nechci, predpokladam ze by chteli vic nez co by stala nova GTX 1050..

Nejak se proste nehodlam smirit s tim, ze skonci v supliku..

Blbych poznamek se prosim zdrzte, zalezi mi na ni, a klepu si do hlavy proc sem ji neporidil aspon nejaky 750W kvalitni zdroj a uz sem vytrestanej tim ze sem o ni ted prisel.

Dekuji

Ono v tych menicoch moze odist cokolvek. A nemusel odist menic, moze byt vadne cokolvek. Neni to rutina. Z toho dovodu si nemyslim ze budes moc uspesny pri hladani.
Ja by som si to pomeral osciloskopom, ale bez schemy je dost narocne prip. niekedy az nemozne cokolvek tam riesit. Zvykne sa prerazit nejaky polovodicovy prvok, tranzistor, dioda, apod. ale moze byt vadne cokolvek.