Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava graficke karty

Ahoj vsem ,
tak sem nakonec odzkousel na jinem PC i nekolika zdrojich GTX 560 Ti, a nikde nefunguje, jen cuknou vetracky.. Hadam ze se porouchala kvuli nekvalitnimu zdroji, tudiz asi kvuli me..

Takze asi odeslo napajeni grafiky..

K dotazu, je zde nekdo kdo ma zkusenosti s opravama, dela to jako konicek, a byl by ochotny za nejakou lidskou sumu ji opravit?

Kdo to dela uz vi co a jak a je to pro nej rutina.

Do servisu ji davat nechci, predpokladam ze by chteli vic nez co by stala nova GTX 1050..

Nejak se proste nehodlam smirit s tim, ze skonci v supliku..

Blbych poznamek se prosim zdrzte, zalezi mi na ni, a klepu si do hlavy proc sem ji neporidil aspon nejaky 750W kvalitni zdroj a uz sem vytrestanej tim ze sem o ni ted prisel.

Dekuji

Asi tak servis drahej to se může vydrápat do poloviny nový GPU a otázka jestli s tím něco udělat půjde.Nějakej kutil jestli hledáš toho stejně něco vysolíš někomu kdo je buhví jak zručnej,může to opravit tak že to pojede chvilku nějakým způsobem a pak ti to klidně může odkouřit celej Pc,takovému šulínovi sem dřív dal opravit Tv chvilku šla den dva a pak začla hořet,takže oprava jak fík nakonec to tomu "opraváři" dle mého udělal někdo z oboru a mě celá oprava vyšla dráž než ofic servis,to neberu že nečučet na tu Tv zrovna vyhořel celej byt.:-)

www.hwservis.cz

nemusi to byt amater, ale je spousty kutilu co to ovladaji, vyznaji se v tom, a nedelaji to jen pro penize..

Ja treba menim LCD a digitzery a cele displayje, dotycny zaplati cenu soucastky a neco malo za praci, a oproti servisu to lecnejsi o vic jak polovinu..

Delam to doma, jen jako takove hobby.. Z dobre vule.. Cloveku zahreje kdyz nekdo podekuje, a ma radost ze usetril mnoho penez...

Chapes...

Ale proste v microprocesorech, trnazistorech, apod blbosti nejsem zbehlej.. =(

Ono v tych menicoch moze odist cokolvek. A nemusel odist menic, moze byt vadne cokolvek. Neni to rutina. Z toho dovodu si nemyslim ze budes moc uspesny pri hladani.
Ja by som si to pomeral osciloskopom, ale bez schemy je dost narocne prip. niekedy az nemozne cokolvek tam riesit. Zvykne sa prerazit nejaky polovodicovy prvok, tranzistor, dioda, apod. ale moze byt vadne cokolvek.