Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s načítáním Badoo

Ahoj všem, obracím se na vás s prosbou ohledně načítání webové stránky Badoo. Problém je takový, že ať je to přes jakýkoliv prohlížeč, vždy to ukáže chybu a stránka se nenačte. Neví prosím někdo, co s tím? za každou radu budu vděčná a předem děkuji za vaše odpovědi. :-)

Pro začátek by bylo vhodné přečíst a prozradit tu chybu. Pokud možno doslova, nesnažit se obsah převyprávět pro vyšší dramatičnost vlastními slovy, ještě lepší by byl obrázek. Jestli ostatní stránky fungují, třeba to blokuje nějaký internetochránímvšechno program nebo to rovnou narval do hosts souboru.

To Ti to ten Spybot pěkně zasvinil.Otevři v notepadu,
Smaž to všechno nebo alespon ty 2 řádky pro badoo:
127.0.0.1 www.badoo.com
127.0.0.1 badoo.com
Pak dej uložit na hosts.txt,ono to bez přípony ani nejde,do jiné složky nebo i na plochu,dej Přejmenovat a smaž příponu,potvrdit varování a překopíruj do stejné složky,kde je původní hosts.Potvrdit přepsání a je to.

https://support.microsoft.com/cs-cz/help/972034/ho w-to-reset-the-hosts-file-back-to-the-default

spybot je oblíbený i v našich končinách, laminátoři na něj nedají dopustit.
tím, že hosts zahnojí tisíci záznamů, ničemu moc nepomůže.
většina z toho jsou automaticky generované weby, co časem zdechnou a zbytečné záznamy jen zvyšují režii prohlížeče.
druhá většina adres nemá v našich podmínkách smysl, zdejší uživatel se s nimi nikdy nesetká.
za třetí může tak rozsáhlé blokování způsobovat špatně dohledatelné nefunkčnosti při blokování domén, jejichž obsah sdílí desítky jiných webů.

jen za to blokování badoo má spybot malé bezvýznamné plus.
(na druhou stranu - pokud je uživatel tak naivní a leze na badoo, pak se mu i takto nesmyslný hosts může hodit)

sám přitom léta využívám blokování před hosts. ale ne s vnuceným seznamem cizích serverů, které jsou mi srdečně ukradené.