Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows update, neustále "načítání" aktualizací

Zdravím,
mám problém s windows update. Po reinstalu kompu jsem začal ládovat aktualizace do počítače některé mi to vzalo a naistalovaly se a teď poslední doubou zrovna když potřebuju nainstalovat na w 8.1 service packy 1 tak mi je nemůže najít. Na internetu už jsem koukal, hrál jsem si s příkazový řádkem kde jsem zastavil aktualizace smazal celej ten adresář a spustil aktualizace (očividně to nepomohlo), dále jsem zkoušel dát instalaci ručně taky bez úspěšnosti. Už nevím co mám zkusit s w updatem aby fungoval. Jinak os mám windows 8.1 64-bit

No to jsem zkoušel jenže ty osmičky jsou totálně dementní, protože už takhle jednoou jsem měl problém s aktualizacemi na 8 tak jsem chtěl dát bod obnovy a ono jak je to spojený s serverem na microsoft tak to chce heslo a to když tam zadám tak je prý neplatný, ale normálně se s tím přihlašuji k windows :D