Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIN 10 funkce dvou monitorů

Ahoj všem,

Mám WIN 10 a k němu připojeny dva monitory značky AOC M2470SW. Jeden mám připojen přes HDMI a druhý přes VGA, jelikož mám na základové desce pouze jeden HDMI slot.

K tomu mám nastaveno více displejů a funkci "Koláž". Při každém zapnutí se zapne pouze pravý monitor, který je připojen pomocí VGA. Poté když spustím vlastnosti grafického adaptéru a dám detekovat, levý monitor se rozsvítí ale napíše to, že nebyla detekována žádná další zařízení.

Na levém monitoru jsem si nastavil input z "Auto" na "HDMI 1" ale po vypnutí a zapnutí PC se rozsvítí stále jen pravý.

Chci se zeptat, zda lze tento problém vyřešit jinou cestou než tou, že si i levý připojím pomocí VGA.

Díky

jedná se o firemní PC, kolega má úplně stejný a má na něm připojeny monitory značky Samsung - taktéž má připojen jeden pomocí HDMI a druhý VGA a fungují mu normálně a po vypnutí/restartování PC.

Ovladače jsem zkoušel odinstalovat a nainstalovat znovu ale problém přetrvává.