Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení na wifi

Zdravím.
Potýkám se s problémem, že když se chci připojit na jednu wifi (TP Link), máme v domě dvě, připojím se, ale mám tam trojuhelník. Když spustím prohlížeč, tak mi tam vyskočí, že se mám přihlásit k wifi, ale je to k té druhé wifi (Tenda). Wifiny jsou napojené obě ze střechy, kde jsou 2 vývody a měly by být na sobě nezávislé. Nevíte jak to opravit nebo co udělat aby to takhle nedělalo ? Často to totiž kvůli tohodle nefunguje. PAramtery mám nastavené podle smlouvy od poskytovatele.
Děkuji

jaká je v prohlížeči nastavená výchozí stránka/adresa?

teď je to zapojené tak, že v bytě jsou dvě wifi sítě za dvěma routery, tj. počítače k nim připojené nevidí do druhé sítě.
není to ideální, ale nemusí to ničemu vadit.

jaké je nastavení sítě na notebuku, co se chce připojovat k tendě? výpis nastavení se dá zkopírovat do souboru.
start - spustit - cmd.exe:

ipconfig -all > ip.txt
notepad ip.txt