Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s ¨internetem¨

Zdravim mam takovy problem. Pri formatovani disku a instalici win probihalo vse v poradku ale pri dalsich instali napr: zvukovka a vse okolo toho tak nejede nejspis internet :( ale seznam najede ale dalsi veci nic treba stanout google chrome, antivir nejde zadny stahnou a ani nainstalovat napise to problem se stahovanim aji na ostatnich strankach pise problem s internemet . pripojeni internetu je ale v poradku zkousel sem kabel prepojit do notebooku a tam to vali v pohode. nevite nekdo co stim muze byt? jestli je treba spatna sitovka ? diky za radu

"a instalici win" ked myslis Windows, tak Microsoft pripusta 11-verzii.
Aku verziu si instaloval?

Po nasypani suborov z instalacneho media, je treba nainstalovat prislusne ovladace.
Ako prve sa instaluje podpora zakladnej dosky a nutny restart.

Aky mas hardver, aky instalujes OS, vies len Ty.
Mas overene, ze na dany hardver su vsetky potrebne ovladace pre dany OS?
Mierne znaly instalater si stiahne ovladace voopred.