Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hdd

mám problem s hdd mam 4x hdd 500giga 320 giga 320 giga 250giga na kazdem jsem mel nahrane win 7 kdyz zapnu pc naskoci uvodni stranka kde mam navyber delˇdo biosu a tab.. a bud se nic nestane a pc tu zamrzne nebo stranka zmizi a pc se restartuje (zjistil jsem ze jeden hdd se nenacte ostatni se v biosu zobrazi ) normalne kdyz zapinam pc tak me po uvodni strance vyskci na vyber jaky win chci zpustit nevite proc kdyz dpojim hdd co se nenacte tak se chyba nezmeni ? (a chci se zeptat jak odstranim tu stranku kde me to dava na vyber ze 4 win ? kdyz nainstaluju z ntb na jeden hdd win a ostatni vypojim dostanu se k vyberu na vyber z tech 4 win ale ten co je na hdd to nedetekuje dekuji za rady

zapojim do ntb hdd ze sveho pc (obe saty ) sem napojil misto dvd mech. a win sem mel ulozene v hdd v ntb a asi sem to vyresil posprehazoval jsem ramky a jedou me teda sice jen 3sloty ze 4 ale co uz ale pc jede a jedou vsechny hdd nechapu jak a proc ale pc jede sice o 2giga na ramkach min ale 6 gina me na filmy staci :)

instalace 4x win na 4 discích je nesmysl, vidíš sám že to nedokážeš uřídit.
musíš vědět:
1) který disk je v biosu nastavený jako výchozí
2) z kterého disku se spustí tvoje funkční windows, to nemusí být totožné s 1)
3) u těch přebytečných můžeš buď smazat adreasáře \windows a program files, nebo ty s bezcenným obsahem rovnou zformátovat
4) "jak odstranim tu stranku kde me to dava na vyber ze 4 win" - v msconfig.exe, záložka "boot"