Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem herný počítač

Nazdar chcel by som si upgradnuť môj starý počítač
komponenty :
AMD PHENOM II X4 840 Quad-Core BOX (AM3) rocesor
HDD Seagate Barracuda 500GB, SATA III, 7200ot, 16mb, 3,5" Pevný Disk
DDRAM 2x2GB Kingston 1333 CL9 RAM
VGA ASUS ATI 6850 1GB DDR5 Grafická Karta
Fortron AX450-60APN 450W Zdroj
CoolerMaster RC-311-KKN1-GP Cage
MB Gygabite 880GM-UD2H MotherBoard
Casu a disk by som si chcel nechať a ak by to bolo možné chcel by som tam aj SSD rozpočet na upgrade je 450 eur.Grafickú kartu si chcem kúpiť až kúsok neskor kým našetrím aspoň dalších 200-300.
Ďakujem za rady

objednal som vsetko ale nesedia mi konektory zo zdroja vsetko pozapajam ale chyba mi este 4´pin na zapojenie grafickej.Kupim rovno zdroj nech mam do buducna tato grafika ma napajanie 2x6 a maticna 24pin nejaky zdroj tak do 50 eur aby mi sedeli vsetky konektory a s rezervou pre upgrade grafiky ?
dakujem