Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bezdrátové rádio

Ahoj, předělávám starou chatu a potřeboval bych poradit bezdrátový rádio. Chci něco, co bude mít zabudovanou baterku vevnitř. Nechci sebou tahat 6 AA baterií. Prostě si to chci doma přes noc nabít a nic jinýho neřešit. Poradil by někdo s výběrem?

bezdrátový rádio.

Asi překlep.

Dělají se tzv. stavební radia a fungují na baterie např. od aku vrtačky příslušné firmy, ale není to žádná láce. Takže 6 AA článků Enelope bude jistě výhodnější.

Mám jedno starý radio na právě 6 AA baterií a je to hrozný, proto radši chci něco, co normálně nabiju a bude klid. Solární nabíječka mi bude asi na nic, když chata je v lese a já to rádio nechci mít venku na sluníčku, ale vevnitř, kde budu pracovat. A jak myslíte, že na tom bude ten sencor s kvalitou zvuku?