Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou grafiku s TV out?

Do staršího PC s dvoujádrovým proc. Athlon a OS W7 potřebuji poradit grafiku PCI-E s výstupem TV out. Prodává se ještě nějaká nová? Stačí jen "kancelářský" výkon - internet, přehrávání filmů.

PAL je jeden ze standardů kódování barevného signálu pro analogové televizní vysílání

zdroj wiki

To podstatne na tom je to, ze tu vsichni tuhle informaci chapeme a PAL proste kolegove nespravne oznacili jako analogovy TV OUT vystup na grafice. Jenze dnesni grafiky uz analog nepodporuji, takze ma tazatel smolika.
Dnesni TV maji HDMI a tedy at zainvestuje a prejde na digital.