Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft Office

Zdravím.
Dneska se mi celý den sekal notebook, hledala jsem co s tím a našla- vratit do továrního nastavení :-( teď se mi sice neseká ale mám jiný problém.. když sem si chtěla nainstalovat Office, došlo mi, že jsem zapomněla heslo. Hodně jsem jich zkoušela a teď mi to píše že je účet zablokovaný kvůli hodně pokusům o přihlášení. Heslo jsem zkoušela resetovat pomocí jiného emailu, ale napsali mi, že jsem uvedla málo informací (zadávalo se tam jméno, datum narození atd.) a nešlo to:-( nevíte prosím někdo co s tím? mám doma akorát koupenou krabici s klíčem :-(

Ked ti zablokoval microsoft konto, tak budes musiet postupovat tak ako to chce microsoft https://support.microsoft.com/en-us/instantanswers /ef71451a-e89c-491f-b34e-e5ff2b8948e8/unblock-your -microsoft-account-or-outlook-email
alebo
resetpassword.aspx
apod.

Ak to nahodou pise len ze "temporarily" suspended, to znamena len docasne, a zrusi sa to samo. Ale heslo si budes muset resetnut ak si nepamatas.

P.S. nabuduce si urob zalohu nainstalovanych windows aj s aplikaciami, tzv. "bitova kopia".

Díky, už jsem zkoušela, ale bezúspěšně :-( píše mi to, že jsem vyplnila málo informací k prokázání, že je to skutečně můj účet... chtěli po mě např. předměty e-mailů co jsem odeslala, ale já jsem přes outlook žádné neposílala, pouze jsem využívala Excel, Word apod.

Napsala jsem tam jméno, datum narození, kraj, PSČ a to k ověření nestačí :-/ chtějí tam po mě třeba dřívější hesla k účtu (měla jsem jenom jedno a to si nepamatuju), dále pak platební údaje, ale já si kupovala klíč normálně v obchodě s elektronikou a pak předměty emailů, takže víc už tam toho napsat nemůžu :-(. Zkusím tedy to číslo..