Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno skype děla problémy

dobry den v utery sem dával do skype aktualizaci součastni verze bila skype 7.36 po aktualizaci je verze 7.35 skype se stahoval odcat Skype když sem rano zapnul pc tam skype chtělo pomně další aktualizaci a popom se ukázalo varováni a jeto divné že mně zmizli jaké funkce ze skype můžete mně pomoc to vyřešit pošlu streen děkuji .

[img=/file/view/28828-zuztutzuztu-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/28828-zuztutzuztu- jpg[/img]

Žiadny problém. Odinštaluj celé Skype. Stiani si aktuálne Skype z oficiálnych stránok en - vyber si správnu verziu. Nainštaluj. Prihlás sa. O kontakty neprídeš, tie sú uložern na ich serveroch. Pokiaľ by to robilo problémy - odstráň ešte profil často uložený v C://Users/My Skype Content... prídeš o konverzáciu, profilov fotky... ale kontakty (vyššie som spomínal) po prihlásení) znova nabehnu.