Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s vypinanim Antiviru a nezmyselne hry na ploche

DD po stiahnuti hry z torentu mi začal počitač vypínať antivirus (windows defender) mám Windows 10.
Na ploche sa mi objavili nezmyslene hry typu (BigFarm,BigBangEmpire)a ktomu ešte aj mozila firefox a google chorme ktore nemam nainstalovane a ani v ovladacom panely odebrat programy nejsu medzi softwarom. Vedel by mi niekto poradit o čo ide ? popripadne čo stým? :-)
za odpoveĎ vopred ďakujem

Odviruj si to. MBAM, alebo aj eset online scanner, a podobne.

Len tak mimochodom: ja som vzdy chcel vo win10 vypnut defender ale MS to nedovoli, teraz uz mi je to jasne MS to urobil prefikane, defender sa vo W10 vypina tak, ze si nainstalujem virus. Ze ma to skor nenapadlo. :i:

Ja som vzdy chcel vo win10 vypnut defender ale MS to nedovoli,

# Uz toho nech jde jiz o 3ti prispevek kde na to narazis, kterou verzi Wundows 10 jsi zkousel naposled ? (jestli jsi tedy nejaky WIN10 nekdy vubec zkousel) Defender dezaktivovat jde..
* Muzes se drzet velmi jednoduchého pravidla, "KED TO NECHCES, NEPOUZIVAJ", ale nech druhych at si robi dle seba, eh, jak by jsi to mohl napsal ty, beztak : "Nejsi zadna rokova hvezda aby nekto delal svuj zivotny styl a pouzival dle teba co sa ti paci ci nie".
(reci a primomiky nekterych lidi, vsechno je nahovno, to udela cinan to je nahovno, to je zbytecné, to nechci, tamto nehci, kdyz jste tak chytri tak proc neudelate svuj OPERACNI SYSTEM, ktery bude prece perfektni a bude vam vydelavat)..

# Tak Microsoft neni charitativni spolecnost, podil na burze, podil jejich OS v entreprise, nebo jejich celkovy miliardovy obrat, co od nich cekas ?
* Pak je jasné, je to BYZNIS, musi ty penize nak vydelavat (ojebavat), co pak takovy GOOGLE, on ten vyber je spis podle toho co je mensi zlo nez co je lepsi, ve vsem je nejaka chyba..(rozdil je jen v tom, na kolik takova chyba pak prijde $)