Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno APP na SMS

Zdar,potreboval by som od vás dobrý typ na app na android. Ide o app na sms už ma štve ,že pri dlhšej sms mi to zmení na mms a potom to niekomu nepríde aj ,keď je chyba v jeho nastaveniach.Takže potrebujem ,aby mu to prišlo ,ako sms.U mňa sa to nastaviť nedá,aby to bolo stále vo formáte sms.Bolo by fajn ,keby bola v češtine ,alebo v slovenčine,keď o nejakej viete, vďaka.

Ano, dlouhou SMS buď rozdělí nebo odešle jako MMS - podle toho co si nastavíš v preferencích. Já ji mám v češtině snad je i slovenština. Umí i další věci jako třeba převedení textu s diakritikou na text bez diakritiky při odesílání a další. Voleb je hodně.