Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefungujíci Ram DDR2 2x4Gb

Dobrý den..mám problém,dneska jsem si koupil nové ramky do počítače..konkrétně DDR2 2x4Gb 800mhz,které jsou jen kompatibilní s amd processory(mám AMD phenom x4 9650) dal jsem je do své základní desky ( Asus m4a78-VM) počítač se zapne,ale windows se nepustí,je tam jen načítání windows..v biosu je sice zobrazeno 8096mb,800mhz Ram,ale windows nenajede...vložím zpátky staré 2x2 DDR2 800mhz Ramky a počítač funguje.. porádí mi prosím někdo jak postupovat? :)

Tie su 2R x 4 tie by mali ist, ale ta organizacia je trochu divna (normalne je na kazdej strane 8 chipov).
Ale z ebay to mozu byt aj nejake fake alebo vadne alebo obe veci naraz.

Skus updatnut ten bios.

(tie windows jak presne nenabehnu? Toci sa kolecko? Ked cakas 15 minut tak nabehnu? Ak ano tak to je blbo nastavena cache (bios naprd))

Nevím,odkud jsou kupovány..já je koupim od člověka z bazaru,ale nejspíš jsou z ebaye..říkal,že byly testovány,kdyby taky nefungovali,tak mi to ani v biosu neukáže ne? :) a nepomohl by jste mi jak s tím updatem biosu? nejnovější bios ana mou desku jsem našel,ale teď co s ním? :) najel jsem do biosu a tam je nějakéí možnost EZ Flash 2( kde by se to mělo dělat) akorát když potom najedu na ten soubor(nový bios) tak mi to napíše něco ve stylu,že nemám povolené updatování biosu nebo co :/