Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnutí AutoRun z falsh disku ve Win 10

Ahoj, mám na notebooku Windows 10 a chtěl bych vypnout automatické spouštění programů z flash disku jako prevenci proti virovým útokům touhle cestou. Jaký je nejjednodušší způsob (v nastavení Windows) tohle udělat. V tom obecném Nastavení ve Win 10 v Zařízení-Automatické spuštění je na to tlačítko, nicméně nejsem si jistý jestli tohle vypíná i AutoRun nebo jen AutoPlay ?
Změna kategorie, původně: Software (karel)

TiP ~ Spust [Powershell] jakov spráce a zadej následijící príkaz, mohlo by to stacit :

[img=/file/view/28831-autorundisable-powershell-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/28831-autorundisab le-powershell-jpg[/img]

$path ='HKLM:\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\Explorer'

• Nasledovne :

Set-ItemProperty $path -Name NoDriveTypeAutorun -Type DWord -Value 0xFF

[MUZE SE HODIT] Enabling and Disabling AutoRun :https://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/d esktop/cc144204(v=vs.85).aspx