Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaký je rozdíl v grafikách u notebooků?

Zdravím lidičky, mám na vás dotaz , mám notebook Asus K55V (Intel Core i5 - 2,5ghz , 8gb ram , 750Gb HDD, Nvidia Geforce GT 630M) a Asus K55VD přičemž tento má (Intel Pentium B970 Sandy Bridge, 4 gb ram , 500Gb HDD, Nvidia Geforce 610M) a zajímalo by mě jaký je rozdíl v grafických kartách krom toho že GT 630M (800Mhz) a 610M (672Mhz) ,...
Změna tupého předmětu, původně: Prosím o radu :))(karel)

V podstate jsou ty grafiky stejny aspon teda vykonove, 630M o malinko vic vykonu, ale oboji jsou tak slabe grafiky, ze to je nepodstatne, dost mozna bude ta frekvence cipu jedinnej rozdil. Jsou to proste takovata klasicka zobrazovadla.