Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po obnově továrního nastavení nefunguje USB myš a klávesnice.

Zdravím.
Nedávno jsem přešel na Windows 10. Chtěl jsem obnovit počítač do továrního nastavení, aby byl jako nový. Obnovil jsem ho jak nejvíc to šlo. Bohužel jsem zjistil, že mi přestala fungovat USB klávesnice a myš, ale flash disky a harddisky fungují v USB portech normálně. Aktuálně používám starou klávesnici a myš v PS/2. Otázka je prostá, čím to může být a jak to opravit?
Děkuji vám za všechny odpovědi.

Iobit Driver Booster 4.4, ale ničemu to nepomohlo

# Není cemu se divit, tudy cesta nevede..
*Takové prpgramy bych urcite nepouzíval, nic nezarucuje ze stahne správny ovladac o cem se muzes presvedcit sám, navíc nevís co ti do PC natahá zabordel..

# Ctyri príspevky a jeste jsi ani neupresnil, o jaké PC , nebo o jaké zakladní desce je vubec rec.

Lebo kedysi mali vyvojari IT mozog a nevymyslal to cinan po koseni ryze v inteli ani nejaky microsoft cinan a nemenil specifikaciu zakazdym ked dalsi cinan pozberal vrece ryze a vratil sa cosi poprogramovat pre nejaku dementnu korporaciu, napriklad novsi a lepsi PS3 a PS4 a rychlejsi PS5 a client like PS6.
ICH9 neni az tak stary, na to boli ovladace minimalne pre W7 ak ne pre W8 (tie by mohli ist aj na W10).
BTW. u tych vykricnikov si predsa pozri co ti to pise, a aj jake to ma VEN a DEV (na 3.karte polozka hardware ID).