Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové ram

Ahoj lidi chci se zaptat jestli nebude vadit když do sestavy s Msi H170A pc mate
I5 6500
RX 480 4G
Strčím tyto ramky Corsair Vengeance LPX Black 32GB (2x16GB) DDR4 3000 vím že mají větší frekvenci než deka a procesor ale nebude to dělat neplechu díky všem za odpověď

Pojdu pomalsie. Z toho dovodu nevidim vyznam vo vyhadzovani penazi za zbytocne drahsie moduly (?) Mozno jedine ak planujes pretacat FSB.
(a dufam ze tie moduly su obojstranne x 8chipov, lebo si uz na kapacitnom maxime na modul) P.S: anco ti je 32GB sice tiez nechapem, ale dnes ludia jazdia na nakladakoch aj kupovat 4 rohliky, tak asi radsej neriesim.