Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zablokované soubory

Dobry den když stahuji programy internetu tak se po dokončeni stahovaný automaticky zablokuje a musím to ručně odblokovat ten soubor nevíte tak to se sytému nastavit aby se to tam neukazovalo pošlu stren systém mam Windows vista

[http://pc.poradna.net/file/view/28838-jhhjkjh-jpg]
Změna kategorie, původně: Programování (karel)

Ale já to tam nechci mít nastaveni a ručně to odblokovat jestli mně zde nikdo nepomůže budu to muset řešit přes opraváře buť to je něgde v počítači nasvane že se to blokuji ti soubory ale když to instaluji z cedček tak ti soubory nejdou blokované.