Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lze zprovoznit Skype po odkoupení mikrošrotem?

Ahoj,

od té doby, co se do Skype na*ral Microsoft to stojí za starou belu.

Nedaří se mi přihlásit do Skype 7.35.
Heslo je určitě v pořádku, i přihlašovací mobilní číslo.
Skype žádnou chybu nehlásí a při zadání údajů jen problikne a neustále mě vyzývá k přihlášení.

Nepíše tedy ani žádnou chybu. Už jsem si zkusil založit i nový účet, ale stále stejné.

Použil jsem různé postupy z internetu (odinstalovat, resetovat, smazat nějaký soubor atd.. atd..),
ale pořád to nefunguje. Přitom mám stažený poslední Skype z oficiální adresy www.skype.com

Jediné, na co jsem sám přišel, a co se nikde nepíše je finta klepnout na: AKTUALIZACE -> Zkusit nový Skype.
Do toho přihlášení už funguje, ale je to jakýsi škaredý, nový, ani se nezobrazuje u hodin ikonka, že ten
bazmek jede !!! No nechci ho!
Ku*vení ze strany Micro$rotu jede na plné obrátky !

Podařilo se tu zabugovanou ubohost někomu přelstít?
Mám W10 64b

Sorry, jsem z toho fakt dopálený a ne málo.

Bez problémů používám nějakou starou portable verzi. Jen ji čas od času zaktualizuji aktuální verzí (nainstaluju, zkopíruju soubory a odinstaluju). Aktuálně provozovaná fungující verze 7.32.
Nedávno jsem ve Win 10 zkoušel ten Skype, co tam je předinstalovaný a asi budu používat ten. Je to mnohem "lehčí" aplikace než ten moloch.

Psal jsem, že stačí portable verzi aktualizovat poslední verzí - v podstatě stačí přepsat soubory v jedné složce portable verze. Psal jsem i jak to dělám a doteď mi portable verze funguje. Asi nečteš...
Portable verze je jen spouštěč, který si zvirtualizuje složky a registry, takže ti nezasírá systém a jednoduše se to udržuje.

Mě to hlásilo u portable verze nějaký problém.
Tuším, nedal se dotáhnout nutný zbytek, protože server již neodpovidal.

Naštěstí, jak píši níže existuje verze, která funguje.
Pouze pitomci z Microsoftu fatálně selhali v odzkoušení verze pro připojení k účtu.
Takže z nových verzí se již nelze nově připojovat k nově založeným účtům.
Zajímavé ovšem je, že pokud je aktualizována funkčně připojená verze, tak funguje.