Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi funguje, kabel nikoli

Dobry den. Jsem na telefonu takze se omlouvam za chyby. Koupil jsem si novy router asus RT AC750 z důvodu nefunkcnosti wifi. Ted me wifi jede ale pripojeni přes kabel ne. Nedari se mě dostat ani na nastaveni modemu pres int. prohlizec. Netuším co mám kde upravit. Je nekdo ochotný mě pomoci? Bude to se mnou těžké

IP cezten kabel si dostal jaku? Mas to napisane vo vypise prikazu ipconfig -all, u spravneho adpateru. ked tam bude 169.neco.neco.neco tak neni zapnute dhcp v routeri a musis si IP (v4) a masku nastavit rucne aspon na tie nastavenia kym nezapnes DHCP, alebo je naprd kabel alebo nemas nainstaleny ovladac pre LAN.
Alebo uz niektzo na tom PC steloval do nastaveni a mas tam nespravne napevno IP namiesto "ziskat automaticky"