Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Interaktivna tabula Windows 10

Ahojte, prosim vas mam taky problem, mam interaktivnu tabulu Gaoke GK-880H, je to nejaky cinsky smejd, problem je ak zapajam tabulu do systemu win 10, dotyk funguje presne a v pohode, no horsie je to s klikanim, klikanie ako napr. pravy klik a lavy klik absolutne nefunguje, drivery som skusal vseliake a samozrejme aj originalne CDcka no nepomaha nic. Na win7 tabulu zapojim a v pohode ide aj bez nejakeho instalovania. Nemate nejake rady co stym robit? Nechce sa mi davat 7micka na nove notebooky ked ich mam este v pocte 6 tabul. Diki.

pozeral si si uz teda detaily funkcneho ovladaca v tych Win7 v spravci zarideni, ze co to je presne za ovladac od koho a jaka verzia, a skusil si presne stejny ovladac a stejnu verziu vnutit tym win10? (a zakazat autoupdate ovladaca v spravci, nech ho ten w10automat nepreplacne o minutu zas svojim)

Win10 podporuje nativne multitouch, tak si myslim ze to ma ist lepsie jak na W7 :) Treba si poriadne pozret aj nastavenia ktore vybehnu ked kurzorom zajdes doprava dole, a aj ovl.panel, ptz tie 2 sady nastaveni sa doplnaju a niektore veci su len v tych omalovanych v rohu (z hlavy neviem kde presne je co o multitouchi)

Jake to ma VEN a DEV, to USB zariadenie? (3.karta v spravci, hadrware ID). Podla toho mozes skusit hladat Win10 ovladace, alebo aspon Win8 ovladac a skusit ho na W10.