Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze vložit videa

Začínám propadat zoufalství, videa z mobilu mi ani po převedení do avi a mp4 nejdou dát do žádného prohramu od vegasu po movie maker... Věděl by někdo co s tím?

Jaky kodek ten mobil pouziva? Vypise ti to trebars gspot alebo trilion inych SW. Alebo si to zistis googlom. (moze sa to aj dat nastavovat v mobile). Mozes si to pripadne rekodovat (to trva aspon pol hodinu na hodinu zaznamu, takze nejake "konverzie" pripon (kontajnera) co su hotove za 3sekundy zabudni)

Co ten vegas vypise za chybu?

Najprv musis zistit jaky kodek. Napr. v gspot a das mu to avi a precitas si jaky video codec a audio codec je pouzity. Alebo si to najdes googlom, ked tam zadas tajny model mobilu a video codec. Alebo si to pozres v nastaveniach toho mobilu, ci sa tam neda nastavit nieco normalne.