Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výber mobilu

Zdravím, chcem si po nejakom čase kúpiť zase nový mobil. Chcel by som niečo do tých 550€. Neviem sa rozhodnúť medzi huawei p10, xiaomi mi6. Ale rozmýšľal som aj na oneplus 3T, honor 8 pro či LG g6 (ten ma dosť láka kvôli displayu ale príde mi to ako lacnejšia verzia s8). Čo by ste preferovali vy? A hlavne prečo? Ďakujem za odpovede :)

Huawei P10 - pozor Huawei podvadi a do nekterych P10ek montuje mene kvalitni soucastky, na netu najdes dukaz, ze nekteri lide maji v P10 pomale a mene kvalitni interni uloziste, ja bych si to nekoupil.

Xiaomi mi6 - nema slot pro sd-kartu, Xiaomi je zname osazovanim mene kvalitnich digitizeru do svych telefonu. Digitizer je dotykova vrtva na displeji.

OnePlus 3T - nema slot pro sd-kartu, jine vyhrady nemam.

Huawei Honor 8 - nemam vyhrady, ale mam velkou obavu, ze se casem prijde na to, ze tam Huawei take nastrkal mene kvalitni soucastky, nic takoveho ovsem zatim nikdo nereferoval.

LG G6 - neznam, ovsem posledni dobou to s LG jde s kopce, ono teda i LG G2, G3 a G4 co vim tak si lide stezuji, ze ty telefony nejsou zrovna drzaky a po 2 letech to odchazi, ovsem nemusi platit pro LG G6.

Osobne sa mi tiež kvôli tomu nechce ísť do LG, ale musíš uznať že telefón ako taký vyzerá lákavo :)
Do honoru by som išiel kvôli minuloročnej osmičke ktorá sa mi zdala vážne podarená ale neviem, nepoznám nikoho kto by mal skúsenosť s touto značkou.
Všetci ľudia ktorých poznám a majú niečo od xiaomi sa na tie telefóny nikdy nestazoval. Len ma uňho štve chýbajúce LTE 800. Keďže som u O2 tak by som to asi dosť pocítil.

Vážne mám z toho dilemu už :D

Honor je brand Huaweie. Protoze se jim dari, tak si postavili druhou linku a protoze chteji konkurovat tomu silenemu nasupu Samsungu, kterej vydava jeden model za druhym, pricemz jsou v podstate stejne, tak to postavili jako novou znacku: jeden vyvoj, jedny streva, jinej vizual, jinak cilenej marketing, nic vic na znacce Honor neni.

S tim Xiaomi je to tak jak pisu a ano chybejici LTE 800 je velke minus.

1. Samsung Galaxy s7
2.Huawei p10 (to zpomalení je spíš na papíře a v reálu to poznat vůbec není)
3.Honor8 (cena výkon dobrý poměr)
4.one plus 3( asi nejlepší cena výkon, ale mě to nějak neoslovilo a nelíbí se mi jejich systém objednávek, že si pro to nejde nikam dojít, proto na 4 místě.
5. LG G6 (na páté pozici proto, že má otřesy poměr cena výkon, Vodafone má snad ale na tohle lg slevu. Kvůli ceně je na 5 pozici.
Poslední Xiaomi, protože nemá komplet lte.

Takhle, odpovim na dvakrat:

Za prve bych do vyberu pridal i Samsungy SGS7 a SGS8, ZTE Nubia Z11 a ASUS ZenFone 3 Deluxe, protoze ty jsou s temi tebou vybranymi rovnocene.

Za druhe ten dotaz, do ceho bych sel ja, tak ti rovnou rikam, ze nevim. Mam postarsi SGS5 a musim rict, ze soucasna nabidka je tak tristni, ze bych tezko neco vybral. Asi bych premyslel o ZTE Nubia Z11, ale trochu se mi nezda ta cena, proste 11.000Kc je trochu za ten mobil prehnane. No a pokud by me cena nezajimala, tak snad zajimavej je ASUS ZenFone 3 Deluxe, ale totalne prestrelena cena uplne mimo realitu, takze urcite ne. Fakt nevim, co bych delal, muset si jit koupit novej mobil. :-/

Zkoumal jsem ty mobily hodně, když jsem si ho kupoval, nechtěl jsem nic dražšího než za 10K, Honor ale měl všechno co jsem chtěl a to uplně vše.
Dost ramky, dost výkonu, infra, dobrý foto, i když praskne display funguje dotyk (do toho doporučování zahrnuju, i jestli po prasknuti displaye funguje.)

Těd jsou ceny trochu jinak a S7 má navrch (jediný co, tak snad nemá infra).

Ono to tak hrozný s tou P10 nebude. Spíš bych ale bral toho samsunga ( hodně se mi na P10 libí ta čtečka ve předu).

ZTE prostě nevěřím.