Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojeni NTB s PC monitorem s TV blbne rozliseni

Ahoj nevim jak presne to popsat tak jsem to napsal tak nejak...omlouvam se.

Jedna se o NTB Lenovo G50. Ma integrovanou intel HD grafiku.
Monitor je s TV vystupem a je to LG M2794DP

Nejak se mi poradne nepodarilo rozchodit fHD rozliseni monitoru.
Kdyz to propojim HDMI kabelem tak je nativni rozliseni 1366*768 coz je na NTB...jde nastavit aby byl primarni monitor a pak jde nastavit vyssi fHD ale zobrazuje se vetsi nez je takze nejsou videt okraje...tzn ze je videt jen cca 1mm dolni listy.

Je nekde nejaky problem? Diky za rady.

Co sa tam chces vyznat, hned v prvej sekcii bude nastavenie single alebo 2 monitory, a ostatne sekcie mozes ignorovat.
Ale v prvom rade nastavuj ten monitor v menu monitora alebo dialkovym (velkost obrazu), ptz ak to vyrobca nazyva slovom monitor, tak by to malo vediet zobrazit fullhd spravne bez overscanu, pise sa rok 2017.
Alebo neries vobec nic a pust si film na tu TV alebo co chces, nemusis riesit okraje. Je to normalne. Listu vidis na LCD notebooku (mozes si nastavit rozsirenie plochy a ne klonovanie, a primarny interny LCD, potom sekundarny monitor bude zobrazovat len to co tam presunies rucne, a to nemusi byt predsa nutne s okrajmi.
Nastavenia su aj v pravy klik na plochu - rozlisenie, nemusis pouzivat intel cirkus)